به گزارش رکنا، فرهاد کاوه آهنگران  با اشاره به حادثه انفجار در یک مجتمع مسکونی در اصفهان اظهار کرد: این حادثه در ساعت چهار و ۳۲ دقیقه بامداد امروز (جمعه) در طبقه دهم یک مجتمع مسکونی ۱۶ طبقه در محدوده سه‌راه سیمین شهر اصفهان اتفاق افتاد.

آتش سوزی خانه

وی با بیان اینکه گروه‌های امداد و نجات به سرعت از ایستگاه‌های ۱۲، ۱۱، سه و یک سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به محل حادثه اعزام شدند، افزود: بر اثر این انفجار واحدی که حادثه در آن رخ داده بود دچار آتش‌گرفتگی و دودگرفتگی شدید شده و احتمال سرایت آتش به واحدهای مجاور نیز بود که نیروهای امدادی پس از اطفاء حریق، اقدام به نجات ساکنان از محل حادثه کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: از آنجایی که ساکنان این مجتمع مسکونی همگی خواب بودند، اگر نیروهای آتش‌نشان سرعت عمل بالایی نداشتند ممکن بود حادثه بدتری رخ دهد.

وی با اشاره به اینکه این مجتمع مسکونی تاییدیه ایمنی پایان کار را از سازمان آتش‌نشانی نداشت، ادامه داد: مجتمع مذکور به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی و نداشتن سیستم اعلام و اطفاء حریق، شرایط سکونت ایمن را دارا نبود به همین دلیل زندگی در این مجتمع و مجتمع‌های مسکونی مشابه به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟