به گزارش رکنا ، سرهنگ" حسین ترکیان رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت "ای سی یو"خودروی پژو ۲۰۶ وی موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

او با بیان اینکه در جریان تحقیقات چندین نفر دیگر نیز با همین موضوع اعلام شکایت کردند افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و استفاده از اقدامات تخصصی سرانجام موفق شدند یکی از سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

سرهنگ ترکیان اظهار داشت: متهم پس از دستگیری در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس به ۴۰ فقره سرقت "ای سی یو" خودرو‌های پژو ۲۰۶ با همدستی فردی دیگر و فروش اموال به یک مالخر اعتراف کرد.

این مقام انتظامی گفت: طی ۲ عملیات جداگانه، دیگر سارق و مالخر "ای سی یو"‌های سرقتی نیز دستگیر و همه متهمان برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه سهل انگاری و عدم رعایت اصول ایمنی در نگهداری اموال یکی از مهمترین عوامل موفقیت سارقان به شمار می‌آید اظهار داشت: به شهروندان توصیه می‌کنیم با نصب تجهیزات ضد سرقت، نظیر دزد گیر، سوئیچ مخفی، قفل فرمان و پدال، پارک خودرو در پارکینگ‌های مجاز و معتبر و مکان‌های مجهز به دوربین مداربسته و عددم پارک خودرو در مکان‌های خلوت و کم نور فرصت‌های ارتکاب جرم را از سارقان سلب کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟