به گزارش رکنا ، سرهنگ "حسین ترکیان" رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان اظهار داشت: درپی اعلام چندین مورد سرقت از افراد مخصوصا بانوان به شیوه مسافرکشی و خوراندن آب میوه‌های آغشته به مواد بی هوشی، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی اصفهان وارد عمل شدند.

او افزود: در بررسی‌های کارآگاهان مشخص شد این سارق با یک دستگاه سواری تیبا ابتدا افرادی را که منتظر تاکسی بودند شناسایی و پس از جا زدن خود به عنوان راننده آژانس یا تاکسی اسنپ، اعتماد آنان را کسب و سوار خودروی خود می‌کرد و در طول مسیر با فریب دادن و خوراندن آب میوه‌های آغشته به مواد بی هوشی مسافران را بی هوش و اموال آن‌ها را سرقت می‌کرد.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارآگاهان به صورت ویژه وارد عمل و موفق شدند این سارق را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم او را در مخفیگاه اش دستگیر کنند.

سرهنگ ترکیان ادامه داد: متهم دستگیر شده به ۲۰ فقره سرقت به شیوه بی هوش کردن مسافران که اکثر آن‌ها بانوان بودند اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان به عموم مردم و مخصوصا بانوان محترم توصیه کرد: هنگامی که درخواست تاکسی آژانس یا اسنپ داشتید مشخصات آژانس و راننده مورد نظر را حتما مطابقت داده و قبل از مطمئن شدن از سوار شدن بر خودرو اکیدا خودداری شود، به مسافر بران شخصی اعتماد نکنید، در طول مسیر از پذیرش هر نوع خوراکی خودداری کنید و در صورت مشکوک شدن به راننده در اولین فرصت از خودرو پیاده شوید و شماره پلاک و مشخصات مربوطه را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟