به گزارش رکنا،عصر  روز گذشته بهمن‌ماه اتوبوس حامل کارکنان پتروشیمی تندگویان در جاده اهواز به ماهشهر مورد حمله افراد مسلح قرار گرفت‌.

در جریان این حمله چند گلوله به سمت سرویس کارکنان شلیک شده است‌. رانندگان سرویس‌های حمل و نقل پتروشیمی چند روزی‌ است در اعتصاب به سر می‌برند‌.

یک مقام مسئول در پتروشیمی تندگویان با تائید این خبر گفت: ما علت تیراندازی را نمی‌دانم و مقامات امنیتی باید در این خصوص اظهار نظر کنند.

وی همچنین شلیک را با اسلحه شکاری اعلام کرد.

دلیل تیراندازی به اتوبوس کارکنان پتروشیمی مشخص شد

فرماندار بندرماهشهر توضیحاتی درباره تیراندازی به سمت اتوبوس حامل کارکنان پتروشیمی تندگویان توسط یک راکب موتور سوار داد.

محسن بیرانوند، فرماندار ماهشهر صبح امروز در بندرماهشهر با اعلام جزئیات این خبر اظهار کرد: طی چند روز اخیر رانندگان اتوبوس‌های ایاب ذهاب کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در اعتراض به نرخ کرایه‌ها اقدام به اعتصابات صنفی کرده بودند.

وی افزود: به دنبال این موضوع شورای ترافیک استان خوزستان به منظور یکسان سازی نرخ کرایه‌ها و نحوه پرداختی برگزار شد که در آن جلسه مقرر شد نرخ کرایه‌ها و یکسان سازی آن توسط سازمان حمل و نقل پایانه‌ها بررسی و به شورای ترافیک استان خوزستان اعلام شود.

فرماندار بندرماهشهر در ادامه با اشاره به تیراندازی روز گذشته به اتوبوس حامل کارکنان شرکت پتروشیمی تندگویان خاطرنشان کرد:، اما متاسفانه در این فاصله رانندگان تأمل نکرده و روز گذشته یک راکب موتورسوار در ۲۰ کیلومتری جاده اهواز_بندرماهشهر به نشانه اعتراض به اتوبوس ایاب ذهاب کارکنان این پتروشیمی با اسلحه شکاری تیراندازی کرده است.

بیرانوند اضافه کرد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشته و تنها خساراتی را به دستگاه اتوبوس وارد کرده است.

وی عنوان کرد: تلاش برای شناسایی عوامل این تیراندازی ادامه دارد و به زودی دستگیر خواهند شد، موضوع یکسان سازی نرخ کرایه‌ها و نحوه پرداختی نیز در اسرع وقت مشخص خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟