اولین مرگ

به گزارش رکنا، ساعت 10:32 روز پنج شنبه 3 بهمن امسال ماموران کلانتری 156 افسریه در جریان خودکشی دختر نوجوانی در خانه اش قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.

ماموران با حضور در صحنه جرم اطلاع پیدا کردند که دختر 15 ساله با خوردن قرص برنج به زندگی خود پایان داده و یک دست نوشته نیز از خود به جا گذاشته است.

دختر نوجوان در نامه اش نوشته بود که پدرم اعتیاد به مواد مخدر دارد و دزدان نیز مغازه مان را سرقت کرده اند و دیگر تحمل ندارم و خسته شدم.

با توجه به دست نوشته دختر نوجوان، بازپرس پرونده دستور داد تا جسد برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

دومین مرگ

ساعت 12:18 پنج شنبه 3 بهمن خانواده ای در تماس با ماموران کلانتری 134 شهرک غرب از مرگ مرد جوان زیر تیغ پزشکان خبر دادند.

تیم پلیسی با حضور در بیمارستان اطلاع پیدا کرد مرد جوان برای عمل دیسک کمر به اتاق جراحی رفته بود که زیر تیغ پزشکان به کام مرگ فرو می رود.

بازپرس پرونده با توجه به شکایت خانواده دستور دادند تا جسد به پزشکی قانونی انتقال یابد تا علت مرگ مشخص شود.

سومین مرگ

ساعت یک ظهر پنج شنبه گذشته بود که دو مرد 48 و 58 ساله در یک کمپ ترک اعتیاد به کام مرگ فرو رفتند و با اعلام این خبر به ماموران کلانتری 115 رازی تحقیقات پلیسی آغاز شد.

بازپرس پرونده در حالی که هیچ صحنه مرموزی در محل مرگ این دو مرد مشاهده نشد دستور داد جسد دو مرد به پزشکی قانونی منتقل شود وتحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

چهارمین مرگ

ساعت 4 بعد از ظهر سومین روز بهمن امسال ماموران کلانتری 112 ابوسعید با خبر شدند که مرد جوانی در نظرآباد کرج تحت عمل جراحی روده قرار می گیرد اما به خاطر این که شرایط بیمار خوب نبوده او را به بیمارستان منتقل می کنند اما این مرد روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو می رود.

بدین ترتیب جسد این مرد نیز برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

پنجمین مرگ

خودکشی وحشتناک در ایستگاه متروی نیروی هوایی تهران

پسر جوانی با پریدن جلوی قطار متروی ایستگاه نیروی هوایی به زندگی خود پایان داد.

ساعت 19:30 عصر جمعه 4 بهمن مسافران متروی ایستگاه نیروی هوایی منتظر ورود قطار به سکوی مسافربری بودند که ناگهان پسر جوانی خود را جلوی قطار انداخت.

خیلی زود تیم های امدادی و پلیس خود را به محل رساندند و پی بردند که این جوان 25 ساله در اقدامی خودخواسته به جلوی قطار مترو پریده و به زندگی خود پایان داده است.

بنا بر این گزارش، جسد پسر جوان برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟