به گزارش رکنا، امروز یکی از فرزندان ایرنا را از دست دادیم. عزیزی که سالهای متمادی را با خرمی دل و روشنی جان در عرصه رسانه، قلم فرسایی می کرد و زبان دل مردم دیار خود بود.

امروز «افسانه آروند» به رحمت حق لبیک گفت و به دیار دوست شتافت که همگان دیر یا زود بر آستان او سر می نهیم. اما چه خوش بُوَد آنکه همچون افسانه، گلبانگ سربلندی بر آسمان زند. امروز، خمین، دلیجان و محلات بی افسانه ماند. شیرزنی که به تنهایی تمام خبرهای این خطه را یک تنه منعکس می کرد اما شوربختانه چند ماهی بود که توانش را دیو سرطان گرفته بود.

سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی فقدان این عزیز از دست رفته را ضایعه ای دردناک بر پیکره خود می داند.

مدیریت و همکاران خبرگزاری جمهوری اسلامی، درگذشت مرحومه مغفوره «افسانه آروند» را به خانواده محترمشان بویژه همسر و سه فرزند دلبندشان تسلیت می گویند و از خداوند منان علو درجات برای آن مرحومه صبر و اجر برای بازماندگان آن عزیز تازه سفر کرده را مسئلت می کنند.خدایش بیامرزاد.

افسانه آروند متولد بیستم شهریور ۱۳۵۲ بود. او سال ها جنوب استان مرکزی را پوشش خبری می داد. متاسفانه از بیست و پنجم فروردین امسال به سرطان مبتلا بود که پس از چندماه دست و پنجه نرم کردن با سرطان، جسم نحیفش دیگر توان ایستادگی را نداشت و امروز بعد از اذان صبح بعد از سه روز کما در بیمارستان تخصصی آیت الله خوانساری اراک دعوت حق را لبیک گفت. قرار است پیکر آن مرحوم در شهرستان خمین فردا یکشنبه ( ششم بهمن) تشییع شود.

خبرنگاران رکنا این ضایعه تلخ را به جامعه مطبوعات و خانواده مرحومه تسلیت می گوید.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟