به گزارش رکنا، دختر نوجوان آرژانتینی که برای ثبت یک عکس یادگاری صورتش را به شکلی خطرناک به دهان سگ خود نزدیک کرده بود هرگز تصور نمی‌کرد با حمله وحشتناک این حیوان روبرو شود.

پس از آنکه " لارا سانسون" به شکلی وحشتناک از ناحیه صورت مورد حمله سگش "آلساتیان" قرار گرفت به بیمارستانی در شهر " توکیومان" واقع در شمال غربی آرژانتین منتقل شد. پس از انتقال لارا ۴۰ بخیه روی صورت این دختر نوجوان توسط پزشکان انجام شد.

در تصاویر منتشر شده بخیه‌هایی که روی هر دو طرف صورت این دختر به‌ویژه سمت راست صورت او انجام شده دیده می‌شود. عمل جراحی لارا بیش از ۲ ساعت به طول انجامید.

لارا به Nacion گفت: «من وقتی آلساتیان را بغل کردم ناگهان صورتم را گاز گرفت. واقعا ترسیده بودم. نمی‌دانم چرا این واکنش را از خود نشان داد. این سگ پیر شده است. من بخاطر ورم صورتم و مشکلی که در غذاخوردن برایم پیش آمد اذیت شدم.»

" خوآن اِِنریکو رُمِرُ"، یک دامپزشک محلی در گفتگو با یک سایت خبری محلی حمله این سگ به دختر نوجوان را به خاطر بالارفتن سن این حیوان دانست و گفت: «با بالارفتن سن این حیوان دردش نیز روز به روز بیشتر می‌شود و همین درد موجب شده تا اینچنین واکنش نشان دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لحظه خوردن صورت دختر نوجوان توسط سگ وحشی / سلفی خونین

آیا این خبر مفید بود؟