به گزارش رکنا ، رئیس سازمان آتش‌نشانی کازرون گفت: راننده خودرویی که در بارندگی در مسیل رودخانه منطقه بوشیگان دیلمی در حال غرق شدن بود، با کمک آتش‌نشانان از مرگ نجات یافت.

مهدی صادق‌زاده اظهار کرد: صبح امروز از سوی مردم بومی سایت دفن زباله منطقه بوشیگان دیلمی، گزارشی مبنی بر اینکه یک دستگاه خودروی نیسان زامیاد در حال غرق شدن مشاهده شده، دریافت شد و بلافاصله یک تیم امداد و نجات از ایستگاه شماره یک به محل حادثه اعزام شد.

نجات از غرق شدن

او اضافه کرد: آتش‌نشانان پس از رسیدن به محل و برپایی کارگاه تی‌رول (T-Roll)، اقدام به جست و جو در رودخانه این منطقه که به محلی مشهور به شور و شیرین منتهی می‌شود، کردند.

مهدی صادق‌زاده افزود: در شرایط بارندگی شدید و با وجود شدت جریان آب، در حالی که یکی از آتش‌نشانان با از خودگذشتگی، طناب را به خود بسته و جست و جو را در مسیل رودخانه انجام می‌داد، بالاخره این خوردو در فاصله ۲۰۰ متری از محل در شرایطی پیدا شد که راننده در خودرو محبوس شده بود و هر لحظه در خطر مرگ قرار داشت.

رئیس سازمان آتش‌نشانی کازرون با اشاره به اینکه این عملیات نزدیک به ۲ ساعت به طول انجامید، تصریح کرد: با از خودگذشتگی این آتش‌نشان و تلاش دیگر اعضای تیم امداد و نجات، راننده زنده نجات یافت و برای اقدامات درمانی به نیرو‌های اورژانس تحویل داده شد، همچنین خودرو با کمک کارگاه تی‌رول از رودخانه خارج شد.

شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری شیراز قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟