ایستگاه آخر گوشی قاپان منطقه پیروزی

به گزارش رکنا ، سرهنگ "رضا حیدری" در توضیح این خبر گفت: از اوایل آذر ماه امسال گزارش های مردمی مبنی بر سرقت گوشی شان در منطقه شهدا و خیابان پیروزی توسط 2 موتورسوار به کلانتری اعلام شد که با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران تخصصی کلانتری برای شناسایی و دستگیری این دزدان وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از مال باختگان موفق شده بودند، چهره سارقان را به خاطر بسپارند، گفت: تصویری از چهره سارقان در اختیار گشت های انتظامی قرار داده شد و تعداد گشت زنی های انتظامی و هدفمند افزایش یافت.

این مقام انتظامی افزود: گشت زنی انتظامی ادامه داشت تا اینکه ماموران عصر روز دوشنبه یازدهم آذر ماه در خیابان پیروزی 2 موتور سوار جوان را که پلاک موتور سیکلتشان مخدوش بود، مشاهده کردند و بلافاصله دستور ایست و توقف موتورسیکلت را صادر کردند.

حیدری با بیان اینکه با گریختن موتورسواران، عملیات تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد، عنوان کرد: پس از مدتی تعقیب و گریز راکب موتورسیکلت تعادلش را از دست می دهد و موتورسیکلتش بر روی زمین برخورد می کند.

کلانتر محله شهدا ابراز داشت: در این عملیات پلیسی راکب موتورسیکلت دستگیر ولی ترک نشین آن از محل می گریزد.

رئیس کلانتری شهدا اظهار داشت: در بازرسی بدنی از راکب موتور سیکلت 5 دستگاه گوشی سرقتی کشف در ادامه سارق 18 ساله به همراه اموال کشف شده با کلانتری منتقل می شود.

این مقام انتظامی ابراز داشت: متهم در کلانتری به 30 فقره موبایل قاپی با همکاری همدستش در محدوده خیابان های پیروزی و محله شهدا اعتراف کرد.

حیدری اضافه کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی ماموران موفق شدند مخفیگاه متهم دوم پرونده را شناسایی و با گرفتن دستور قضائی سارق فراری را در مخفگیاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات مقدماتی به کلانتری شهدا منتقل کنند.

سرهنگ حیدری در پایان گفت: تاکنون تعدادی از مال باختگان هر 2 سارق را شناسایی کرده اند و هر2 متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟