به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش پلیس آگاهی 4 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه و به عنف در شهرهای ایرانشهر، نیکشهر و چابهار دستگیر و 4 فقره سرقت کشف شد.

سردار محمد قنبری اظهار کرد: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده های سرقت های مسلحانه 4نفر از عاملان سرقت های مسلحانه و به عنف را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان های ایرانشهر، نیکشهر و چابهار با هماهنگی های قضائی طی سه روز گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها چند قبضه چاقو و قمه کشف کردند.

قنبری بیان داشت:در این رابطه یک دستگاه خودرو پژو پارس، یک دستگاه موتورسیکلت، 2 دستگاه تلفن همراه سرقت شده کشف و به مالباختگان تحویل شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده به یک فقره سرقت به عنف موتورسیکلت، یک فقره سرقت به عنف خودرو، 2 فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطرنشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟