به گزارش رکنا، سردار سید محمود میرفیضی امروز  گفت: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری از شهروندان در برخی از شهرستان‌های استان با استفاده از چک‌های جعلی و تقلبی، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان بابل، موفق به شناسایی متهم به کلاهبرداری شدند.

فرمانده نیروی انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: ماموران با هماهنگی قضائی متهم را که با ارائه چک‌های تقلبی و جعلی اقدام به خرید برنج از کشاورزان در شهرستان‌های بابل، ساری، بهشهر، آمل و محمود آباد می کرد، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند .

این مسؤول با اشاره به کشف 17 فقره چک تقلبی و 10 تن برنج حاصل کلاهبرداری از متهم، اظهار داشت: متهم به کلاهبرداری در بازجویی پلیس، تاکنون به 430 میلیارد ریال کلاهبرداری از 48 شهروند در سطح استان اعتراف کرد .

میرفیضی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد به مردم توصیه کرد: علاوه بر رعایت هشدارهای انتظامی در زمان خرید و فروش و معاملات از پذیرش چک و اوراق مالی بدون اطلاع دقیق از اصالت آن و همچنین اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند و در صورت مواجهه با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟