به گزارش رکنا،  رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از فوت عابری پیاده به علت بی احتیاطی راننده یک دستگاه کامیون به علت دنده عقب گرفتن خبر داد.

سرهنگ "احسان مومنی " در تشریح این خبر، گفت: ساعت 21:00 شب گذشته در محدوده میدان صنعت راننده کامیونی که قصد تغییر مسیر داشت، ناگهان تصمیم به اصلاح مسیر می گیرد و با دنده عقب حرکت می کند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت عنوان کرد: راننده کامیون بدون کنترل پشت کامیون و نگاه کردن به آیینه های خودرو شروع به گرفتن دنده عقب می کند غافل از اینکه عابر پیاده از پشت کامین در حال تردد است.

مومنی بیان داشت: همزمان با دنده عقب گرفتن راننده کامیون، عابر پیاده هم که فردی 60 ساله بوده با حرکت کامیون مواجه می شود و چالاکی لازم را در عبور سریع از پشت کامیون نداشت کامیون به شدت با وی برخورد و متاسفانه عابر پیاده جان خود را بر اثر بی احتیاطی و غفلت راننده کامیون از دست می دهد.

این مقام انتظامی گفت: در این حادثه راننده کامیون به علت حرکت با دنده عقب مقصر است که در این خصوص کروکی تنظیم و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوط شد.

مومنی از رانندگان خودورهای سنگین خواست: از تغییر مسیر های ناگهانی و گرفتن دنده عقب جدا خودداری کنند. چرا که نقاط کور خودروهای سنگین اجازه دین پشت این وسایل نقلیه را به آنها نمی دهد و هر لحظه ممکن است حوادث تلخی را رقم بزند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟