به گزارش رکنا، مسؤولان آموزش و پرورش استان زنجان در موضوع ضرب و شتم یک دانش‌آموز در زنگ ورزش با انداختن توپ در زمین مسؤول دیگر قول پیگیری این ماجرا را دادند.

 طی روز گذشته در فضاهای مجازی خبری با موضوع ضرب و شتم دانش‌آموز زنجانی توسط مربی ورزش منتشر شد که حاکی از شکایت خانواده‌ دانش‌آموز از این معلم در کلانتری داشت.

مسؤولان آموزش و پرورش در پی پیگیری خبرنگار فارس چندان علاقه‌ای به پاسخگویی در این زمینه نداشته و سعی در انداختن توپ به زمین مسؤول دیگری داشته و در این زمینه توضیحات ناقص و ضد و نقیض ارائه می‌کردند.

در این راستا معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس حاضر به ارائه توضیحات نشد و اظهار کرد: موضوع را از روابط عمومی بپرسید، وی در جریان است.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: موضوع از طریق مجاری رسمی و قانونی در دست پیگیری است.

رهبر طوماری با بیان اینکه آموزش و پرورش به محض اطلاع از موضوع پیگیری‌های لازم را انجام داده است، بیان کرد: با این حال شکایت خارج از آموزش و پرورش حق قانونی اولیای دانش‌آموزان است.

وی گفت: آموزش و پرورش موضوع را با جدیت پیگیری می‌کند و پس از پایان بررسی‌ها موضوع را اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

رئیس اداره حراست اداره کل آموزش پرورش استان زنجان نیز در این زمینه حاضر به پاسخگویی نشد و گفت: جزئیات داخل منطقه بوده و کم و کیف ماجرا را از مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان بپرسید.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان در این زمینه با بیان اینکه ۲۷ آبان‌ماه سال‌جاری و حدود دو هفته پیش گزارش شد که در زنگ ورزش هنگام هدایت دانش‌آموزان به بیرون بین معلم ورزش و دانش‌آموز برخوردی رخ می‌دهد، گفت: عوامل و مدیریت و والدین به اداره مراجعه کردند.

حمید حاتمی با بیان اینکه پس از مراجعه، اولیا دیگر پیگیر مراجعه نشده‌اند، عنوان کرد: دیروز بار دیگر این موضوع رسانه‌ای و باز نشر شد که دستور پیگیری مجدد صادر شد.

وی خاطر نشان کرد: واحد رسیدگی به شکایات اداره آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان دستور رسیدگی داده بود و به محض اطلاع از موضوع دستور رسیدگی صادر شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟