به گزارش گروه حوادث رکنا از آبادان ، در پی وقوع چندین مورد سرقت کابل های فشار قوی هوایی در سطح شهرستان آبادان موضوع برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت .

در بررسی های پلیسی مأموران تجسس کلانتری 15 احمدآباد آبادان موفق به دستگیری چند باند سرقت کابل های فشار قوی شدند. آنها در تحقیقات شان دریافتند که تمام اعضای این باندها برای شخصی سابقه دار به نام احد (ک) که بارها به دلیل سرقت دستگیر شده بود کار می کنند که دستگیری رییس باندهای سرقت کابل در دستورکار پلیس قرار گرفت.

مأموران با استفاده از منابع اطلاعاتی و مخبرین متوجه شدند که احد ک رییس باند در حین سرقت از روی تیر چراغ برق به زمین افتاده و در یکی از بیمارستان های آبادان در کما فرو رفته است که مأموران بلافاصله به بیمارستان مراجعه و مشاهده کردند که رییس چند باند بزرگ سرقت کابل های فشار قوی در حالت کما در بیمارستان بستری است.

در بررسی ها مشخص شد که مادر این سارق به حراست بیمارستان گفته بود فرزندش از روی دیوار خانه در زمان پهن کردن فرش به زمین افتاده است. مادر این سارق سابقه دار که از تحت تعقیب بودن فرزندش مطلع بود همچنین به حراست بیمارستان گفت که اکثر بستگانش پلیس هستند و احد میان آنها بسیار محبوب است و به دلیل اینکه آنها نگران حال احد نشوند اگر کسی سراغ فرزندش را گرفت بگوید که اینجا بستری نیست .

باتوجه به نداشتن هوشیاری متهم وی همچنان در بیمارستان به سر می برد و مشخص نیست که این متهم فراری به زندگی باز خواهد گشت یا نه که اگر به هوش بیاید توسط پلیس دستگیر خواهد شد.

علی رنجکش برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟