به گزارش رکنا ، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان در بازرسی از یک دامداری در حاشیه شهر زاهدان یک میلیارد ریال گوساله قاچاق کشف کردند.

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر قاچاق گسترده دام توسط فردی سودجو در یکی از مناطق حاشیه شهر زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با یکسری تحقیقات گسترده میدانی محل نگهداری دام‌های قاچاق را در محله گاوداران شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضایی محل را بازرسی و تعداد ۹ راس گوساله قاچاق و فاقد هرگونه مجوز گمرگی و بهداشتی کشف کردند.

او با بیان اینکه ارزش دام‌های قاچاق کشف شده یک میلیارد ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: با هماهنگی مقام قضایی احشام به اداره دامپزشکی شهرستان زاهدان منتقل و فرد متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به سازمان تعزیزات حکومتی زاهدان معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟