حجم ویدیو: 61.40M | مدت زمان ویدیو: 00:09:52

به گزارش رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است فرار از مرگ حتمی چند ماهیگیر را به تصویر می‌کشد. این  ماهیگیران که در یک قایق ماهیگیری مشغول صید ماهی بودند از تصادف مرگبار با یک قایق تندروی دیگر با خوش شانسی جان سالم بدر بردند. 

ویدئویی که از داخل قایق ماهیگیری تهیه شده است، چگونگی وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو چند ماهیگیر در حالی که قلاب ماهیگیری خود را به داخل آب انداخته‌اند و مترصد صید ماهی هستند، دیده می‌شوند. لحظاتی بعد یکی از آنها ناگهان متوجه قایق تندرویی می‌شود که با سرعتی وحشتناک به سمت آنها در حرکت است. این مرد بلافاصله از کف قایق بالا رفته و در حالی که دست خود را تکان می‌دهد تلاش می‌کند که سرنشینان قایق تندرو را متوجه خطر کند.

در این ویدئو مشاهده می‌شود که سرنشینان قایق تندرو متوجه اشاره‌های این مرد نشده و قایق آنها با شدت زیادی به قایق ماهیگیری برخورد می‌کند. این چند ماهیگیر لحظاتی پیش از برخورد قایق تندرو به قایق ماهیگیری، به داخل آب پریده و جان خود را نجات دادند. 

گفتنی است؛ هنور از مکان دقیق تهیه این ویدئو و همچنین سرنوشت این ماهیگیران گزارشی منتشر نشده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟