به گزارش رکنا ، سردار "رهام‌بخش حبیبی" بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس به همراه کارکنان انتظامی شهرستان بوانات با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند افرادی با یک سواری 405 قصد انتقال یک محموله تریاک از شرق کشور به شیراز را دارند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از ایست و بازرسی و گشت زنی‌های محسوس و نامحسوس، موفق شدند با شگردهای خاص پلیسی یک سواری 405 را شناسایی و پس از مسافتی تعقیب و گریز آن را متوقف کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه قاچاقچیان با آتش زدن خودرو حامل مواد مخدر قصد متواری شدن را داشتند، تصریح کرد: ماموران پس از خاموش کردن خودرو در بازرسی دقیق از آن؛ میزان 172 کیلو و 600 گرم تریاک و 127 کیلو و 400 گرم سوخته تریاک کشف کردند.

سردار "حبیبی" با بیان اینکه پس از طی مسافتی در این زمینه 2 نفر قاچاقچی دستگیر و روانه زندان شدند، از شهروندان درخواست کرد: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص تهیه و توزیع، خرید و فروش مواد مخدر و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 در اختیار پلیس قرار دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟