به گزارش رکنا، مسعود رستمی راننده تاکسی امانتدار اهل دیواندره در اقدامی خداپسندانه یک عدد کیف حاوی طلا، گوشی تلفن همراه و مدارک شناسایی راکه در خودرواش جا مانده بود را به صاحبش باز گرداند.

رئیس واحد تاکسیرانی دیواندره روز پنجشنبه اظهار داشت: این راننده تاکسی درون شهری هنگامی که متوجه شد مقداری طلا و و مدارک شناسایی در داخل یک کیف زنانه در خودرواش جا مانده با مراجعه به اتحادیه تاکسیرانی آن را تحویل داد.

یاسر حسینی اضافه کرد: با پیگیری های انجام شده، صاحب این کیف شناسایی و اموال گمشده به وی تحویل داده شد.

وی با قدردانی از رانندگان امانتدار تاکسی افزود: لازمه فعالیت حمل و نقل درون شهری دارا بودن خصایصی چون اخلاق نیک و پسندیده است که امانتداری یکی از خصایص بارز آنها به شمار می رود که رانندگان آن را سرلوحه کار و تلاش خود قرار داده و به بهترین نحو به شهروندان خدمات ارائه می دهند.

رئیس تاکسیرانی دیواندره یادآور شد: رانندگان تاکسی در این شهرستان در موارد زیادی تاکنون اشیای مختلف و با ارزشی را که در خودروی آنها به جای مانده است را تحویل صاحبان آن داده اند.

حسینی ضمن در خواست از شهروندان برای مراقبت از وسایل خود به هنگام تردد در سطح شهر از آنها خواست تا حد امکان در سفرهای درون شهری از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند تا از امنیت جانی و مالی خود آسوده خاطر باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟