به گزارش رکنا، سرهنگ محمد حیدری اظهار کرد: متاسفانه در سال جاری در سوانح رانندگی رخ داده در این محور 10 نفر جان خود را از دست داده و 87 نفر نیز زخمی شدند.

وی خاطرنشان کرد: افراد جان باخته در سوانح رانندگی این محور در چهار حادثه رانندگی شدید که همگی به صورت رخ به رخ بوده جان باختند که نتیجه ارتکاب تخلف سبقت غیرمجاز از سوی رانندگان بوده است.

حیدری ادامه داد: از مجموع تصادفات رخ داده در این محور، 31 حادثه به صورت واژگونی، 25 حادثه به صورت برخورد دو خودرو و شش حادثه به صورت برخورد وسیله با عابر پیاده به وقوع پیوسته است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: کارشناسی‌های فنی نشان می‌دهد محورهای بخش فیروزآباد دچار کمبود شدید تابلوها و علایم عمودی و افقی و خط کشی‌ هستند، بنحوی که بخش‌های سبقت ممنوع نه به وسیله تابلو و نه به وسیله خط کشی قابل تشخیص نیستند و این موضوع رانندگان را دچار مشکل کرده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از فاکتورهای جاده ایمن نصب تابلوها و علایم هشدار دهنده است، بگونه‌ای که خطرات مسیر را به رانندگان نشان دهد.

حیدری در پایان از استقرار تیم های پلیس راه در محور فیروزآباد خبر داد و گفت: خودروی رانندگان متخلف که مرتکب تخلفات حادثه ساز شوند به مدت 72 ساعت توقیف خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟