حجم ویدیو: 57.43M | مدت زمان ویدیو: 00:07:30

به گزارش رکنا، محمدسجاد رستمی همان دانش‌آموز رودباری است که سال تحصیلی گذشته با لگد یکی از معلمان مدرسه، عضلات پاهایش آسیب دید و حالا بدون عصا نمی‌تواند حرکت کند.

روایت روز حادثه

او 2 ماه قبل، در روایت روز حادثه به رکنا گفت: "زنگ تفریح بود و بچه‌های کلاس سوم فوتبال بازی می‌کردند و من هم با دوستانم در حال سنگ‌بازی بودم که ناگهان سنگ به‌سمت دروازه دانش‌آموزان کلاس سومی پرتاب و سر همین موضوع با یکی از بچه‌ها دعوایم شد که معلم آنها به‌ سمتم آمد و با لگد چند ضربه به من زد همین باعث شد که لنگ‌لنگان قدم بردارم و بعد از آن هم پاهایم قفل شد".

پدر محمد سجاد: از همه طرف مظلوم واقع شدیم!

همچنین پدر محمدسجاد پیرامون حادثه این چنین گفت:‌ «حدود 6 ماه است که پسرم از راه رفتن محروم است نه پول دارم نه حامی سیاسی دارم که بتوانم حق او را بگیرم؛ محمد سجاد دانش‌آموز کلاس ششم ابتدایی است که در تاریخ 25 اسفند 97 با لگد معلم مفاصل پای راستش شکست و فیلم دوربین مدار‌بسته مدرسه نیز ضرب‌وشتم را نشان می‌دهد.»

چه خبر از محمد سجاد؟!

حالا و 2 ماه پس از گفت و گو با این پدر و پسر رودباری، با پدر محمد سجاد تماس گرفتیم تا در فصل بازگشایی مدارس از حال و اوضاع این دانش آموز گیلانی باخبر شویم.

«تصمیم گرفتم این موضوع را از بیت رهبری پیگیری کنم.» رستم پور، پدر دانش آموز گیلانی صحبت های خود را این گونه ادامه می دهد: «چند روز پیش برای پیگیری با بیت رهبری تماس گرفتم که در پاسخ گفتند نامه شما را به آموزش و پرورش گیلان فرستادیم و آن ها در جوابیه خود گفتند تمام هزینه های درمان محمد سجاد را پرداخت کرده ایم. در حالی که این موضوع کذب محض است و ما حتی یک ریال نیز دریافت نکرده ایم.»

آموزش و پرورش گیلان دروغ می گوید!

رستم پور در ادامه اظهار داشت: «از طرف بیت رهبری به بنده گفتند پیگیر این موضوع باشم و من هم گفتم حاضرم با مسولان آموزش و پرورش گیلان روبرو شویم تا معلوم شود که آیا ان ها به ما پرداختی داشته اند یا خیر! من زمین و همه چیزم را فروختم تا خرج درمان پسرم کنم اما حالا آقایان می گویند ما هزینه را پرداخت کرده ایم.

پدر محمد سجار درباره وضعیت سلامتی او اینچنین گفت: «متاسفانه او کماکان با عصا راه می رود و در سال تحصیلی جدید هم توان رفتن به مدرسه را پیدا نکرده است. متاسفانه مفاصل رشدی او به شدت آسیب دیده و درمان آن احتیاج به زمان و هزینه بیشتری دارد.» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟