به گزارش رکنا، رئیس منطقه 27پلیس راهور از خواب آلودگی راننده یک دستگاه خودروی سواری خبر داد و گفت: این حادثه خسات جانی در بر نداشت ولی 5 گاردریل بزرگراه از جا کنده شد.

سرهنگ "مهدی باقرپور" در توضیح این خبر، گفت: ساعت 10:20روز جمعه در مسیر غرب به شرق آزاد راه "تهران - کرج" قبل از پل غربی ورزشگاه راننده یک دستگاه خودروی سواری 206 هنگام رانندگی ناگهان دچار خواب آلودگی می شود و در همین هنگام با گاردریل های وسط بزرگراه به شدت برخورد می کند و 5 گاردریل را از جای می کند.

رئیس منطقه 27پلیس راهور فاتب بیان داشت: بلافاصله تیم های کارشناسی منطقه 27پلیس راهور فاتب در موقعیت حاضر شدند و نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام کردند.

باقرپور گفت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید ولی خسارات زیادی به راه وارد شد و بر اثر شدت ضربه وارد شده، 5 گاردریل از محل خودش جدا و آسیب می بیند.

وی در خصوص علت حادثه نیز گفت: علت این حادثه عدم توانایی راننده خودروی سواری 206 در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی بوده که راننده در طول مسیر خوابش می برد و با گاردریل های وسط بزرگراه برخورد می کند.

این مقام انتظامی به تمامی رانندگان توصیه کرد: چنانچه هنگام رانندگی دچار خستگی و خواب آلودگی شدید ابتدا استراحت کامل کرده و سپس اقدام به حرکت کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟