حجم ویدیو: 72.04M | مدت زمان ویدیو: 00:11:22

به گزارش رکنا، سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ گفت: سی امین طرح رعد پلیس از اوایل هفته با ۳۷۶ حکم قضایی به اجرا در آمد که در آن ۷۶۷ سارق و تبهکار حرفه‌ای دستگیر شدند.

سردار رحیمی تصریح کرد: ۹ هزار و ۷۳۷ اموال مختلف که به سرقت رفته بود کشف شد که از این تعداد ۲۳۱ دستگاه خودرو و موتور سیکلت بوده است.

رئیس پلیس پایتخت یادآور شد: به هزار و ۲۰۶ پرونده سرقت رسیدگی کردیم که ۸۵ درصد از افرادی که اموالشان به سرقت رفته بود توانستند اموال مکشوفه را شناسایی کنند.

سردار رحیمی گفت: بالغ بر ۱۰.۵ میلیارد تومان ارزش اموال کشف شده تخمین زده شده است. ۳۸۵ نفر از تعداد افرادی که در سی امین طرح رعد دستگیر شده اند، دارای سابقه هستند و ۵۶ مجرم تحت تعقیب قضایی و افرادی که به مرخصی رفته بودند و به زندان ها برنگشته بودند، دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: در این مرحله از طرح رعد در مجموع ۸ قبضه سلاح جنگی کشف شد و ۶۹۳ عدد انواع و اقسام مهمات جنگی و ۳۸ سلاح سرد کشف شد.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: در این طرح ۳۱ قاچاقچی دستگیر و ارزش اموال قاچاق کشف شده از آنها حدود ۴ میلیارد تومان تخمین زده شد.

سردار رحیمی گفت: با به اجرا گذاشتن این مرحله از طرح رعد، کشف اموال مسروقه و دستگیری سارقان ۱۰ درصد افزایش داشته است و همچنین پایتخت در وقوع جرایم کاهش یک درصدی نسبت به مشابه سال قبل داشته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟