به گزارش رکنا ، سرهنگ احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر گفت : مقارن ساعت 20:30 شب گذشته در مسیر غرب به شرق بزرگراه امام رضا(ع)مقابل بازار گل(منطقه 15) خودرویی که با سرعت بالا مشغول حرکات مخاطره آمیز بوده ناگهان با عابر پیاده ای که در همان مسیر در حال تردد بوده است برخورد می نماید .

سرهنگ مومنی ادامه داد : شدت این حادثه به حدی بوده است که متاسفانه عابر پیاده دردم فوت می نماید.

سرهنگ مومنی بیان داشت : به محض وقوع این حادثه عوامل کارشناس پلیس راهور در محل حضور می یابند و با توجه به اینکه جسد عابر پیاده در لاین تند روی این بزرگراه افتاده بود ، ضمن ایمن سازی محدوده تصادف و علامت دادن به رانندگان عبوری به منظور عدم افتادن اتفاق و حوادث بعدی نسبت به بررسی علل و عوامل حادثه پرداختد .

وی افزود : باید اشاره کنیم که متاسفانه راننده خودرویی که با این عابر برخورد کرده است از محل متواری گردیده و حتی لحظه ای هم جهت دیدن احوال این عابر نگون بخت نایستاده و به سرعت از محل حادثه متواری شده است که با رصد دوربین ها و شاهدینی که در محل بوده اند، اطلاعات پلاک بدستور مقام قضایی در اختیار قضات محترم و دادسرا قرار داده خواهد شد و خون این عابر پایمال نخواهد گردید .

وی از رانندگانی که مانند این تصادف دچار حادثه می شوند خواست پس از برخورد با عابرین پیاده و در تصادفات جرحی بلافاصله با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و از پلیس تقاضای کمک و یاری نمایند چرا که پلیس بلافاصله با عوامل اورژانس هماهنگی های لازم را بعمل آورده و این عزیزان ظرف مدت چند دقیقه به محل حادثه اعزام می شوند و مصدوم را به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل نمایند .

وی ادامه داد : با توجه به اینکه دارندگان بیمه شخص ثالث ، نباید نگران مراحل رسیدگی به تصادف باشند گفت : اولین جایی که بیمه شخص ثالث به کمک رانندگان می آید کلیه بیمارستان ها می باشند که مصدومین را با گزارش پلیس و داشتن کروکی رایگان بستری و درمان می نمایند و چنانچه در نهایت مقصر حادثه هم باشند ، بیمه خسارات مصدوم را پرداخت خواهد کرد و دیگر نیازی به متواری شدن افراد نیست . البته شاید فرار این راننده از محل دارای انگیزه های دیگری بوده که با دستورات قضایی پلیس مشغول رسیدگی به آن می باشد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟