حجم ویدیو: 6.34M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02

به گزارش رکنا، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در خصوص وضعیت دانش‌آموز درمیانی که صبح امروز دچار ‌تصادف شده بودند، گفت: حال عمومی مصدومین اعزامی به مرکز استان خوب است و روند درمان ادامه دارد.

محمدعلی واقعی امروز دوشنبه 13 آبان در عیادت از دانش‌آموزان و معلمین مصدوم حادثه برخورد ‌سمند با دانش آموزان درمیانی، ضمن تشکر از اهتمام ویژه پرسنل درمانی شهرستان درمیان، مسئولین اورژانس و بیمارستان امام رضا(ع) بیرجند اظهار کرد: فداکاری معلم همراه دانش‌آموزان مانع از افزایش تعداد مصدومین و بروز فاجعه شد.

وی با بیان اینکه فداکاری و جانفشانی معلم همراه این دانش‌آموزان مانع از گسترش حادثه شد، تصریح کرد: معلم همراه این دانش‌آموزان بلافاصله پس از رویت عامل حادثه با حایل قرار دادن خود، بین دانش‌آموزان و اتومبیل از افزایش تعداد مصدومین این حادثه جلوگیری کرد.

این دانش‌آموزان به منظور حضور در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان، قصد پیوستن به راهپیمانان را داشتند که بر اثر بی‌توجهی راننده سمند، 12 نفر از دانش‌آموزان و دو معلم آموزشگاه علی شاه صابری به مقصود نرسیده و مصدوم شدند.

مصدومان با آمبولانس به بیمارستان خاتم الانبیاء منتقل شده‌اند و حال عمومی سایر مصدومان خوب است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟