حجم ویدیو: 3.88M | مدت زمان ویدیو: 00:00:36

به گزارش رکنا، بر کمتر کسی پوشیده است که گروه های تروریستی دست پروده و ساخته آمریکا هستند؛ حقیقتی محض که حتی سیاستمدران این کشور نیز به آن اذعان دارند. چند سال پیش بود که هیلاری کلینتون، وزیر وقت امور خارجه آمریکا در انتقاد از سیاست دوگانه کشور خود، طالبان و القاعده را ساخته و پرداخته آمریکا در افغانستان و خاورمیانه دانست.

گروه تروریستی داعش ISIS نیز توسط آمریکا در خاورمیانه ایجاد شد. آمریکا این گروه تروریستی را نیز برای هدف هایی ویژه از جمله چپاول نفت در خاورمیانه ایجاد کرد. حقیقتی که دیروز نیز دونالد ترامپ Trump رئیس جمهور آمریکا در نشست خبری که برای اعلام کشته شدن ابوبکر البغدادی ترتیب داده بود به آن اذعان کرد. او به صراحت گفت که نیروهای آمریکایی در یک منطقه نفت خیز در شمال شرق سوریه حضور دارند و او می خواهد خرج هایی را که آمریکا بابت مبارزه با داعش هزینه کرده از این چاه های نفت برداشت کند. این در حالی است که بدون کوچکترین شک و تردیدی تنها دشمن اصلی داعش که حقیقتا در مقابل آن ایستاد و مانع تشکیل آن در خاورمیانه بویژه در سوریه و عراق شد جمهوری اسلامی ایران بود.

ملیحه محمدی، یکی از کارشناسان این شبکه با تاکید بر اینکه مهمترین تروریست Terrorist ها دست پروده آمریکا هستند جمهوری اسلامی ایران را مهمترین دشمن داعش دانست. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

 

آیا این خبر مفید بود؟