به گزارش رکنا ، آرمان غیاثی کودک سنگنورد ۸ ساله اصفهانی که حدود یک ماه پیش دچار حادثه شده و به کما رفته بود از بیمارستان مرخص شد.

گفته می شود این سنگنورد شب گذشته از بیمارستان مرخص شده و روند درمانی او در منزل ادامه می یابد.

پدر آرمان غیاثی گفت: آرمان پس از حادثه سقوط در باشگاه صخره نوردی با مشکل راه رفتن، تکلم و از دست دادن حافظه کوتاه مدت رو به رو شده است.

سجاد غیاثی، پدر آرمان غیاثی گفت: آرمان، دیشب طبق نظر پزشکان از بیمارستان مرخص شد، اما متاسفانه هنوز قادر به راه رفتن نیست.

او با اشاره به اینکه آرمان حافظه کوتاه مدت خود را از دست داده است ادامه داد: در حال حاضر آرمان علاوه مشکل راه رفتن، در بحث تکلم هم با مشکل رو به رو است که طبق نظر پزشک با جلسات متعدد گفتار درمانی امکان بهبود او در اینده وجود دارد.

پدر آرمان غیاثی افزود: برای حل مشکل راه رفتن آرمان هم نیاز به جلسات فیزیوتراپی داریم که یا در خانه و یا در مرکز انجام می‌شود، همه هزینه‌های فیزیوتراپی و کار درمانی هم به عهده خودمان است.

او ادامه داد: تا کنون بالغ بر چهل و پنج میلیون تومان از ابتدای بستری شدن آرمان در بیمارستان برای درمان او هزینه کرده ایم.

اعتراض به رای اولیه دادگاه

دوازده امامی، وکیل خانواده غیاثی درباره پیگیری پرونده شکایت آرمان گفت: ما از باشگاه، مربی، برگزار کننده مسابقات و مسئول نظارت بر روند اجرای مسابقات به دادگاه شکایت کردیم و در حال حاضر رای ابتدایی دادگاه صادر شده است.

او ادامه داد: بر اساس رای ابتدایی دادگاه، باشگاه، دو مربی و حمایت چی (فردی که در کنار آرمان روند بالارفتن او را نظارت می‌کند) به عنوان مقصر شناخته شده اند.

دوازده امامی تاکید کرد: ما همچنان منتظر رای نهایی دادگاه هستیم و به رای صادر شده اعتراض داریم چراکه هنوز نهادی که مسئول نظارت بر روند اجرای این مسابقات بوده شناخته نشده و هر نهاد تقصیر را به گردن نهاد دیگر می‌اندازد، باید توجه داشت که هر لحظه امکان رخ دادن مجدد این حادثه برای دیگران وجود دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟