به گزارش رکنا،  مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از تصادف زنجیره‌ای سه تریلی و واژگونی نیسان و آمبولانس بیمارستان معتمدی گرمسار خبر داد و گفت: دقایقی قبل این محور به صورت موقت بسته شد.

مظفر محمدخانی  ضمن بیان اینکه ظهر امروز دوشنبه، تصادف زنجیره‌ای سه تریلی به همراه واژگونی یک دستگاه نیسان و یک دستگاه آمبولانس بیمارستان شهید معتمدی گرمسار در لاین جنوبی ایوانکی-گرمسار به وقوع پیوست، ابراز داشت: با توجه به‌شدت حادثه برای جلوگیری از حوادث بعدی این محور بسته‌شده است.

وی ضمن بیان اینکه خوشبختانه این حادثه مصدوم و فوتی نداشته است، افزود: هم‌اکنون تیم‌های پایگاه‌های امداد و نجات هلال‌احمر و پلیس‌راه برای رسیدگی به افراد در محل حضور دارند تا رهاسازی و پاک‌سازی مسیر در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت گیرد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان بابیان اینکه این روزها با بارش باران مواجه هستیم که احتمال لغزندگی خودروها را افزایش می‌دهد، ابراز داشت: پرهیز از هرگونه شتاب و عجله، توجه و تمرکز کافی به جلو و رعایت سرعت مطمئن از مواردی است که می‌تواند در پیشگیری وقوع این حوادث مؤثر باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟