به گزارش رکنا ، سرهنگ علی فکری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: اتوبوس مسافربری دیروز عصر پس از باران رگباری در همدان و بر اثر لغزنده شدن جاده واژگون شد.

او با بیان اینکه خوشبختانه این اتوبوس مسافر نداشت افزود: این اتوبوس مسافربری مربوط به استان کردستان بود که مسافران را از مهران به تهران منتقل کرده و پس از آن به مهران باز می‌گشت و در ورودی همدان واژگون شد.

رئیس پلیس راهور استان همدان ادامه داد: سطح جاده‌های استان همدان به دلیل بارش باران لغزنده است و از آنجا که این اتوبوس سرعت مطمئنه نداشته از جاده خارج شده و در ورودی همدان واژگون شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان عنوان کرد: این تصادف ۳ مصدوم داشته که حال عمومی آن‌ها خوب نیست و به بیمارستان بعثت همدان انتقال داده شدند.

سرهنگ فکری ادامه داد: بر اثر لغزنده شدن جاده‌ها در استان همدان طی دیروز ۳۱ نفر در استان بر اثر تصادفات مجروح و زخمی شدند.

دیروز در شهر همدان دو تصادف زنجیره‌ای هم با برخورد ۲۸ خودرو در دو نقطه شهر بر اثر لغزنده شدن جاده‌ها حین و پس از باران روی داد.

بامداد دیروز هم در جاده اسد آباد استان همدان دو دستگاه اتوبوس با هم برخورد کردند و۳۰ نفر کشته و زخمی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟