به گزارش رکنا ، سرهنگ آرش خلخالی فرمانده انتظامی شهرستان ایجرود گفت: در پی این شکایت موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار و تحقیقات برای شناسایی سارق آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایجرود خاطر نشان کرد: ماموران در تحقیقات خود دریافتند سرقت مذکور با طراحی خاصی صورت گرفته و سارق قبل از سرقت، بیشتر جوانب را برای شناسایی نشدن در نظر گرفته است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند متهمی را در این ارتباط شناسایی دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان ایجرود منتقل کردند.

سرهنگ خلخالی اظهار داشت: متهم در ابتدا منکر هر گونه سرقت بود که با ارائه دلایل و شواهد لب به اعتراف گشود و اعتراف کرد مدت‌ها قبل منزل مذکور را زیر نظر داشتم و با طراحی یک نقشه اقدام به سرقت طلاجات کردم و قبل از اینکه بتوانم آن‌ها را به فروش برسانم توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه طلاجات مسروقه از مخفیگاه متهم کشف شد توصیه کرد:مردم اموال با ارزش و طلاجات خود را در دید عموم قرار نداده و حتی الامکان آن‌ها را در منزل نگهداری نکنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟