به گزارش رکنا، دادستان عمومی و انقلاب شیروان در این خصوص اظهار داشت: درگیری این سه برادر که دیروز بر اثر اختلافات مالی در شهر روی داد به مجروح شدن ۲ برادر و انتقال آنان به بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی شیروان انجامید.

عبدالرضا هدایتی‌نیا افزود: پس از انتقال افراد مجروح، یکی از برادران درگیر در این اختلاف همراه با دوست خود مجدداً با مراجعه به بیمارستان درگیری را آغاز کرد که در این حین همراه او با سلاح کمری غیرمجاز به پای یکی از طرفین درگیری شلیک کرد و باعث ایجاد اخلال در روند خدمات رسانی بیمارستان شد.

وی خاطرنشان کرد: دادستانی این اقدام را به مثابه اخلال در نظم و امنیت عمومی شهر تلقی کرده و بر این اساس رسیدگی به این پرونده را در اولویت کاری خود قرار داده است.

هدایتی‌نیا با تاکید بر برخورد جدی با مخلان نظم و امنیت جامعه، از برخورد سخت با این افراد که با درگیری خونین در بیمارستان شیروان باعث برهم زدن نظم و آرامش در این مرکز درمانی شدند خبر داد.

وی اظهار داشت: شیروان به عنوان یکی از شهرستان های امن استان و کشور مطرح است و به هیچ وجه اقدامات این چنینی افرادی معدود و سلب امنیت از شهر و شهروندان قابل تحمل نیست.

گزارش های دریافتی حاکی از آن است که یکی از برادران درگیر در این ماجرا که حتی در بیمارستان اقدام به چاقوکشی و همراه او نیز اقدام به تیراندازی کرده بود، عضو سابق شورای شهر شیروان بوده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟