به گزارش رکنا ، سرهنگ "دلاور القاصی مهر" عنوان کرد: ساعت 3 بامداد شانزدهم مهرماه ماموران یگان گشت انتظامی قرار گاه شمال یگان امداد پایتخت هنگام گشت زنی در محدوده بزرگراه امام علی شمال به جنوب نرسیده به رسالت غرب متوجه عملیات تعقیب گشت انتظامی کلانتری 102 پاسداران شدند که یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس نقره ای رنگ را تعقیب می کردند.

وی بیان داشت: با نزدیک شدن به خودروی کلانتری پاسداران و درخواست کمک از واحد گشت، ماموران قرارگاه شمال یگان امداد به تعقیب خودرو پرداختند و موفق شدند در تقاطع رسالت، خودروی را پس از برخورد با گارد ریل متوقف کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با توقف خودرو راننده و سرنشین خودرو به صورت پیاده از محل گریختند، ادامه داد: در تعقیب و گریز بعدی ماموران یگان امداد موفق شدند یکی از متهمان را دستگیر کنند.

وی عنوان کرد: متهم که در بازجوئی اولیه پاسخ درستی به سوالات پلیس نمی داد، پلاک انتظامی خودرو استعلام که در پاسخ استعلام گرفته شده از سامانه پلیس مشخص شد خودرو سرقتی بوده و پیش تر از محله زعفرانیه سرقت شده است.

فرمانده یگان امداد پایتخت تصریح کرد: با محرز شدن سارق بودن متهم، وی به همراه خودروی کشف شده، برای سیر مراحل قانونی و تکمیل تحقیقات پلیسی تحویل کلانتری 102پاسداران شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟