به گزارش رکنا، رییس مرکز اورژانس تهران گفت: ساعت ۱۲:۱۸ امروز این حادثه در بزرگراه شهید محلاتی تقاطع بسیج به سامانه ۱۱۵ اعلام و بلافاصله تکنسین های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

پیمان صابریان افزود: تکنسین‌های اورژانس در محل حادثه مشغول مداوای مصدومان هستند.

به گفته وی، تاکنون در این حادثه ۶ نفر مصدوم شدند.

همچنین سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: در حال حاضر آتش نشانان در محل حادثه مشغول نجات و ایمن سازی محل هستند.

سقوط جرثقیل 4

سید جلال ملکی افزود: بر اثر شدت این حادثه چند نفر در شرایط وخیمی قرار دارند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی پلیس راهور فاتب سرهنگ محمد رازقی ضمن بیان این مطلب گفت : ساعت ۱۲:۳۰ ظهر امروز در مسیر غرب به شرق قبل از ابوذر در منطقه ۱۴ سقوط دکل یکدستگاه جرثقیل کاتو باعث ایجاد ترافیک در این مسیر گردیده .

سرهنگ محمد رازقی رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد : با رصد لحظه به لحظه معابر شهری توسط دوربین های مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ این حادثه سریعا به نزدیک ترین تیم گشتی منطقه ۱۴ پلیس راهور اطلاع داده شد و تیم مذکور بلافاصله در محل حضور پیدا کردند .

سقوط جرثقیل

 رازقی ادامه داد : در لحظه سقوط این دکل ، متاسفانه یکدستگاه تاکسی در محل در حال تردد بوده که دکل بر روی آن می افتد .

 وی گفت : پس از وقوع این تصادف بلافاصله تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب در موقعیت حاضر گردید و در ابتدا ضمن ایمن سازی محل تصادف به بررسی علل و علت حادثه پرداختند .

وی افزود : جرثقیل سنگین پلیس راهور در محل حاضر است و مشغول جابجایی این دکل می باشد .

رازقی از رانندگان خودروها خواست با صبر و حوصله از این صحنه عبور کرده و به رانندگان خودروهای امدادی اجازه دهند تا به محل حادثه رسیده و اقدامات خود را انجام دهند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

سقوط جرثقیل 3

آیا این خبر مفید بود؟