به گزارش رکنا ، ستوان یکم مهدی کیاشمشکی با اعلام خبر دستگیری سه سارق زورگیر در عملیات هماهنگ و از پیش تعیین شده ماموران عملیات این کلانتری افزود: روز گذشته راس ساعت ده و نیم صبح، ماموران طی تحقیقات فنی و پلیسی به یک نفر سارق سابقه دار در این محله رسیدند و متوجه شدند این سارق 30 ساله با همکاری دو نفر دیگر یک دستگاه خودروی پژو 405 را از مالک آن زورگیری کرده اند.

وی ادامه داد: در استعلام از سامانه پلیسی مشخص شد سارق و همدستانش این سرقت را در محدوده کلانتری شهر ری مرتکب شده اند و همچنین متهم در ادامه اعترافاتش به سرقت چهار خودروی دیگر، یک دستگاه گوشی و یک فقره سرقت از منزل به همراه سرقت یک دستگاه موتورسیکلت نیز اعتراف کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم مدعی بود با زورگیری و تهدید با سلاح سرد اقدامات مجرمانه خود را انجام داده است و در ادامه دو همدست خود را نیز معرفی کرد.

وی در انتها گفت: با هماهنگی های قضائی متهمان این پرونده در بلوار بعثت، خیابان بهبودی دستگیر شدند و مشخص شد این دو نفر نیز به ترتیب 30 و 35 ساله مانند نفر دستگیر شده سابقه دار هستند.

بنابراین گزارش، مالباخته ها در بدو ورود به کلانتری هر سه متهم را شناسایی کردند که با طرح شکایت این شهروندان علیه متهمان، پرونده تشکیل و به عرض مقام محترم قضائی رسید .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟