حجم ویدیو: 1.11M | مدت زمان ویدیو: 00:00:20

به گزارش رکنا، در پی گزارش کوچه نشینی یک خانواده آبادانی در منطقه ایستگاه 4 کوی قدس و پیگیری های خبرنگار رکنا از زندگی خیابانی این خانواده 5 نفره و حضور خبرنگار رکنا در محل ، وی با صحنه عجیبی روبرو شد.

وسایل یک خانه روبروی مدرسه علامه جعفری چیده شده بود و خانواده ای 5 نفره بی خانمان شده اند. در تحقیق از اهالی محل مشخص شد این خانواده از چندی قبل بدون پرداخت پول پیش و تنها با یک اجاره کم در خانه قدیمی زندگی می کردند اما صاحبخانه به خاطر ساخت و ساز ساختمان فرسوده مجبور به بیرون کردن این خانواده شده است.

مورچه آبادان

این خانواده که دارای 3فرزند هستند و بزرگترین آنها 12 ساله و فرزند کوچکشان نوزاد است حالا به خاطر بی پولی و فقر کوچه نشین شده اند و   مسئولین آبادان با توجه به قول های مکرر هی چکاری انجام نداده اند.

متأسفانه بهزیستی آبادان نیز تاکنون به این موضوع ورود نکرده است و در سالهای گذشته در موارد مشابه نیز هیچ عملکرد مثبتی نیز از اداره بهزیستی شهرستان آبادان ندیده ایم .

گفتنی است این خانواده همچنان درخیابان به سر می برند و در این رابطه برادرزاده بازیگر خوشنام آبادانی حمید فرخ نژاد که فردی خیر است کمپینی تشکیل داده است برای سروسامان دادن این خانواده بی خانمان فرخ نژاد در گفتگو باخبرنگار رکنا اظهار داشته باتوجه به اینکه برای کمک به این خانواده به سراغ تمامی مسئولین شهر رفتم هیچ کمکی ازجانب مسئولین و مدیران شهر به جز عکس های یادگاری حاصل نشد  .

مورچه آبادان بچه

با توجه به اینکه متأسفانه روز گذشته مورچه های بزرگ تمام بدن این نوزاد را خورده اند از مردم عزیز و خیرین خواهش می کنم تا با کمک هایشان تلاش ما رایاری کنند تا این خانواده را درگرمای آبادان از در خیابان ماندن نجات دهیم.

علی رنجکش

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟