به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ رضا خورانی در تشریح این خبر، گفت: یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ نرسیده به تونل آزادی که بنا به نظر کارشناس تصادفات، از سرابله به ایلام در حرکت بوده به صورت رخ به رخ با یک دستگاه کامیون ولوو برخورد کرد.

وی با اشاره به آتش گرفتن خودرو پژو ۴۰۵ در این حادثه، گفت: همچنین راننده و سرنشین این خودروی سواری در آتش سوختند.

وی به بازدید کارشناسان تصادفات از صحنه حادثه و نیز انتقال کامیون به پارکینگ اشاره و بیان کرد: اجساد این حادثه، نیز به علت غیر قابل شناسایی بودن براثر سوختگی حسب دستور قاضی کشیک به پزشکی قانونی ایلام منتقل شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: هویت و اصالت متوفیان حادثه و علت تامه تصادف فعلا مشخص نیست که نتیجه آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیروان از رانندگان خواست با توجه به ایام محرم و تشرف زائران به کربلای معلی، محور سرابله به ایلام با بار ترافیکی مضاعفی همراه است که می‌طلبد رانندگان عزیز با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند.

سرهنگ خورانی به رانندگان توصیه کرد: از پرداختن به اموراتی که موجب حواس پرتی آن‌ها می‌شود، اکیداً خودداری کنند و هنگام خستگی و خواب آلودگی، در امن‌ترین مکان توقف کرده و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟