اهدای اعضای بدن از اقدامات خداپسندانه و خوب است که در راستای زندگی بخشیدن به سایر همنوعان بعد از فوت بازماندگان فرد متوفی اعضای بدن وی را اهدا می‌کنند؛ در کشور ما نیز سالانه افراد زیادی نیازمند اهدای عضو هستند باید این فرهنگ حسنه در کشور ما ترویج پیدا کند.

حسین تاجیک خاوه که عصر روز پنج‌شنبه در اثر حادثه‌ای بر زمین افتاد و براثر ضربه سر با جدول حدود ۵ روز در بیمارستان بهارلو بستری بود؛ با تشخیص پزشکان معتمد و متخصصان بیمارستان بهارلو مرگ حسین تاجیک را مرگ مغزی اعلام کردند.

در حال حاضر خانواده حسین تاجیک پیکر وی را جهت اهدای چهار عضو به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل کرده‌اند؛ کبرا تاجیک مادر جوان متوفی در خصوص اهدای اعضای بدن فرزندش اظهار داشت: با اهدای اعضای بدن فرزندم بوی حسینم را از چهار جوان دیگر استشمام می‌کنم.

وی گفت: با اهدای اعضای بدن حسینم، چهار فرد بیماری که دچار بیماری‌های قلبی، کبد، طحال، مغز و استخوان بودند را زندگی دوباره می‌بخشد.

خانم تاجیک در پایان خطاب به تمام مادرانی که فرزندانشان را براثر حوادث غیرمترقبه از دست می‌دهند، بیان کرد: با اهدای اعضاء بدن عزیزان خود که فوت کرده‌اند جان دوباره به بیماران نیازمند اعضاء بدن ببخشید.

حسین تاجیک خاوه جوان ۳۱ ساله و دارای ۲ فرزند و اهل روستای خاوه ورامین بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟