به گزارش رکنا،سرهنگ رضا زارعی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت دام در سال جاری در روستاهای شهرستان ملایر و همدان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان همدان قرار گرفت.

وی افزود: طی بررسی ها مشخص شد سارقان شبانه از ساعت یک تا ۶ بامداد به صورت ۳ نفری با خودروهای سرقتی تندرو اقدام به سرقت احشام کرده و از محل متواری می شدند.

سرهنگ زارعی بیان کرد: با انجام شگردهای پلیسی و اقدامات اطلاعاتی و در بازبینی فیلم های موجود، نوع خودرو ، تعداد نفرات و تصاویری به دست آمد که مشخص شد سارقان غیر بومی هستند.

سرهنگ زارعی ادامه داد: با تعامل با پلیس آگاهی یکی از استان های همجوار ، محل اختفای یکی از سارقان دارای سوابق متعدد کیفری شناسایی و در کمتر از ۲۴ ساعت در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

وی بیان داشت: در پی این عملیات سایر همدستان متهم نیز شناسایی و در ۲ عملیات همزمان دستگیر و ۱۸۹ راس گوسفند سرقتی به ارزش تقریبی ۴ میلیارد ریال از آنان کشف و متهمان در بازجویی های فنی، به ۹ فقره سرقت احشام در شهرستان همدان و ملایر اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان با اشاره به این که محل های سرقت و مالباختگان شناسایی و متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند، گفت: مردم می توانند اطلاعات و اخبار خود را در خصوص سارقان و سایر مجرمان را با شماره تلفن ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟