تصادف

به گزارش رکنا، رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر ترکیدگی لاستیک و واژگونی سواری پژو ۴۰۵ سه عضو یک خانواده جان خود را از دست دادند.

سرهنگ رضا عزیزی روز شنبه بیان کرد: این سانحه رانندگی در جاده همدان- قهاوند و در نزدیکی گردنه حیران از توابع قهاوند رخ داد.

وی اضافه کرد: خواهر یک خانواده، والدین و برادر خود را که در قم زندگی می کردند به منزلش دعوت کرده بود و آنها سوار بر پژو ۴۰۵ راهی منزل دخترشان می شوند.

رئیس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: در نزدیکی شهر قهاوند و در سربالایی گردنه حیران، لاستیک جلو سمت راننده این خودرو ترکیده و منجر به انحراف خودرو از مسیر اصلی می شود.

سرهنگ عزیزی افزود: گردنه «حیران» در برخی از قسمت ها دارای اختلاف ارتفاع با حاشیه جاده تا حدود ۲۰ تا ۳۰ متر است و این خودرو نیز در یکی از این قسمت ها سقوط می کند.

وی اظهار داشت: والدین به همراه خواهر راننده در این سانحه از شیشه خودرو به بیرون پرتاب شده و بر اثر برخورد سر با جسم سخت جان خود را از دست دادند اما راننده پژو به علت بستن کمربند مصدوم شد.

وی بیان کرد: در حالیکه بستن کمربندی ایمنی برای تمامی سرنشینان خودرو هنگام تردد در جاده های بین شهری ضروری است اما بیشتر افراد تنها با نزدیک شدن به ماموران پلیس راه و برای جریمه نشدن اقدام به بستن کمربند می کنند.

وی بیان کرد: چنانچه دیگر سرنشینان خودرو همانند راننده این وسیله نقلیه از کمر بند استفاده می کردند آنها هم اینک زنده بودند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟