سعادت اباد1

سعادت آباد

به گزارش رکنا،  حادثه آتش سوزی یک مجتمع مسکونی در یک برج ۱۰ طبقه سعادت آباد یک مصدوم و حدود ۳۰ نجات یافته داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران زمان این حادثه را ۱۱ و ۵۰ دقیقه امروز اعلام کرد و گفت: در مدت زمان ۴ دقیقه مأموران ۳ ایستگاه آتش نشانی به همراه تشک نجات؛ خودرو حامل تجهیزات تنفسی و بالابر به محل حادثه رسیدند.

سید جلال ملکی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد یک واحد ۸۰ متری واقع در طبقه همکف این برج ۱۰ طبقه ۴۰ واحدی که در آن لوازم جشن تولدی در حال برگزاری بود دچار آتش سوزی شده است.

وی با بیان اینکه آتش کاملاً شعله ور و دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود گفت: آتش نشانان به ۲ گروه تقسیم شدند گروهی برای خاموش کردن آتش و گروهی نیز برای نجات افراد گرفتار در دود به طبقات رفتند.

به گفته ملکی در این حادثه حدود ۳۰ نفر بسلامت از محل حادثه خارج شدند.

وی با بیان اینکه مرد ۸۰ ساله مالک این ساختمان دچار دود گرفتگی و تحویل عوامل اورژانس شد گفت: آتش خاموش و در حال حاضر آتش نشانان مشغول تخلیه دود هستند.

به گفته ملکی این برج فاقد سیستم اعلام حریق است و اگر این حادثه در ساعات پایانی شب روی می‌داد با مصدومیت بیشتری مواجه می‌شد.

منطقه سعادت آباد در شمال غربی تهران و در منطقه ۲ شهر تهران قرار دارد که در این منطقه برج‌های مسکونی زیادی وجود دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟