یکی از وسایل نقلیه عمومی که سالانه تعداد زیادی از مسافران برای جابجایی از آنها استفاده می کنند، هواپیماها هستند که برای استفاده از آنها باید هزینه زیادی کرد و مسافرانی که این وسیله نقلیه را برای رفت و آمد استفاده می کنند، قطعا در قبال هزینه ای که می کنند، خواستار تامین امنیت در حین سفر هستند که باید به آن رسیدگی شود.

اما باز هم هر سال شاهد خبرهای عجیبی حاکی از سوانح هوایی در اقصی نقاط جهان هستیم که می توانند خبرهایی بسیار تلخ و ناخوشایند باشند.

روز گذشته یکی دیگر از این سوانح نیز در روسیه رخ داد ساکنان ساختمانی که هنوز نام های آنها مشخص نشده است، از قرار معلوم روز گذشته همانند روزهای عادی در کنار هم شروع به خوردن صبحانه کردند که وعده صبحانه آنها مثل هر روز صرف نشد! در خانه دو خانم و یک کودک وجود داشت که برای صرف صبحانه در آشپزخانه حضور داشتند که ناگهان هواپیما " Antonov-2 " بصورت ناگهانی به خانه آنها در ساعت 8 صبح برخورد کرد.

خوشبختانه این 3 نفر آسیب شدیدی ندیدند و در حین برخورد هواپیما موفق شدند از آشپزخانه فرار کنند و تنها آسیب های جزئی دیده اند که هم اکنون در بیمارستان بستری شده اند. خلبان این هواپیما، طبق گزارش های محلی 66 سال سن دارد که در ناحیه گردن آسیب دیده است و او نیز در بیمارستان بستری می باشد.

همچنین هیچ آتش سوزی ای رخ نداد و اما در اثر برخورد، 3 روستا برق خود را از دست دادند و علت تصادف هنوز مشخص نشده است و عوامل محلی در حال بررسی علت می باشند. یکی از مقامات محلی هم گفت :" این یک معجزه بود چرا که هیچ کشته و آتش سوزی رخ نداد."

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

عکس سقوط هواپیما (2)

آیا این خبر مفید بود؟