حجم ویدیو: 5.72M | مدت زمان ویدیو: 00:00:47

سه شناگر چینی که در ساحل رودخانه کیانتانگ در منطقه «هانگژو» چین در حال شنا بودند بر اثر گرفتار شدن در امواج سهمگین رودخانه دچار حادثه شدند. در حالی که دو شناگر از این حادثه جان سالم بدر بردند، اما یکی از آن‌ها در رودخانه غرق شد و جانش را از دست داد. این حادثه روز یکشنبه و هنگامی رخ داد که این سه شناگر در حال بازگشت به ساحل بودند.

ویدئویی که توسط شاهدان عینی و با کمک تلفن همراه تهیه شده است چگونگی گرفتار شدن این سه شناگر در امواج رودخانه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که شناگران در تلاش هستند خود را به ساحل برسانند ناگهان گرفتار امواج سهمگین رودخانه می‌شوند. این ویدئو نشان می‌دهد که امواج این سه شناگر را به وسط رودخانه هدایت کرده و گرفتار می‌کند. در ویدئوی منتشر شده در حالی که این سه شناگر در وضعیتی خطرناک قرار گرفته اند بر روی سطح آب رودخانه دیده می‌شوند. این شناگران در ۵۰ متری ساحل رودخانه بودند که گرفتار امواج سهمگین شدند.

پس از این حادثه دو شناگر توسط گروه نجات از آب گرفته شده و جان سالم بدر بردند. جسد شناگر سوم نیز توسط تیم نجات پیدا شد. وقوع این حادثه در حالی خبرساز می‌شود که این رودخانه به عنوان رودخانه‌ای که دارای بزرگترین جذر و مد در جهان است شناخته می‌شود. این اتفاق بویژه در ماه‌های سپتامبر تا اکتبر هر سال رخ می‌دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟