به گزارش رکنا، ساعت 12شب گذشته واژگونی یک خودروی ال 90 و ورود آن به داخل فلکه پارسیان باعث مرگ کارگرفضای سبز شد.

طی تماس تلفنی با مرکز پلیس110 آبادان خبری مبنی بر یک فقره تصادف منجر به فوت در فلکه هتل پارسیان آبادان اعلام شد.

بلافاصله پلیس و نیروهای اورژانس به محل اعزام شدند و در محل این حادثه با جسد مردی 45 ساله که کارگر فضای سبز میدان پارسیان بود و به دلیل ورود خودرو به درون میدان و تصادف باوی در دم جان باخته بود را مشاهده کردند.

شاهدان و راننده خودرو ال90 گفتند: ال 90 درحال حرکت در خیابان بود که خودروی405 درحال انجام حرکات نمایشی و لایی کشیدن به خودروی ال 90 برخورد کرد و باعث انحراف او شد و ال 90 به فضای سبز وارد شد و بر اثر تصادف ناخواسته با کارگر فضای سبز که در میدان در حال کار بود باعث مرگ او شد و راننده پژو 405 نیز فرار کرد.

  در این خصوص کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی آبادان اعلام کردندکه فعلا هیچ گونه اظهار نظری درخصوص تصادف منجر به فوت نمی توان کرد تا اینکه راننده خودروی پژو 405 ردیابی شود.

به گزارش رکنا ، و در ادامه شب گذشته در پی تماس با پلیس آبادان مبنی بر ورود یک دستگاه خودروی 405 به درون میدان منطقه آزاد بلافاصله مأموران به محل اعزام شدند و مشاهده کردند که یک خودروی 405 به دلیل سرعت بالا و عدم کنترل راننده بر خودرو وارد میدان شده که خوشبختانه در این حادثه هیچ اتفاقی برای راننده و سرنشینان آن رخ نداده است. گفتنی است در شب های پنجشنبه و جمعه در منطقه بریم و امیرآباد به دلیل انجام حرکات نمایشی و خطرناک مثل دور در جا توسط راننده های خودروهای لاکچری بارها شاهد اتفاقاتی تلخ همچون مرگ افرادی بیگناه بوده ایم. لازم به ذکر است فاصله این تصادف و فوت کارگر فضای سبز تنها یک میدان است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ال 90- آبادان

ال 90

رنجکش2

آیا این خبر مفید بود؟