به گزارش رکنا، مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه وجان باختن جوان ۲۹ ساله در رودخانه بشار بویراحمد از مرگ جوان ۲۹ ساله در رودخانه بشار واقع در روستای گِردَوَه تنگ سرخ به علت غرق شدگی خبرداد.

نوراله قنبری گفت: در روز جمعه، ساعت ۱۴ و ۹ دقیقه تیر ماه سالجاری در پی گزارشی به مرکز ارتباطات استان مبنی بر غرق شدگی جوان ۲۹ ساله‌ای که برای تفریح با دوستان خود به روستای گردو کنگک از توابع تنگ سرخ رفته بود مخابره شد.

وی افزود: بلافاصله اورژانس پایگاه جاده‌ای تنگ سرخ به محل حادثه اعزام و با وجود عمل احیا قلبی و ریوی بر روی فرد غرق شده متأسفانه به علت ماندن بیش از یک ساعت در زیر آب عملیات احیا ناموفق بود.

مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنا به اطلاعات کسب شده تعداد ۳ نفر در رودخانه غرق شده بودند که با تلاش اهالی محل دونفر نجات یافتند و یک نفر به نام "صمد سعادت" ۲۹ ساله جان خود را از دست داد.

قنبری بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا امروز ۱۷ نفر جان خود را در رودخانه‌های استان به علت نداشتن مهارت شنا، بی توجهی به مناطق مشخص شده شنا ممنوع و برخی موارد بی توجهی والدین در مناطق پرخطر جان خود را ازدست دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟