ساعت 5 بامداد امروز برخورد دو دستگاه خودروی سنگین با یکدیگر به بزرگراه شهید یاسینی، بعد از پل رسالت به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های 19، 60 و گروه امداد و نجات 11 به محل حادثه اعزام شدند.

مجید کریمی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه کامیون باری بنز 1921 حین حرکت در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید یاسینی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون ولوو حامل بار که به علت نقص فنی در کنار بزرگراه متوقف بود، برخورد کرد که در اثر این حادثه، راننده کامیون بنز 1921 داخل اتاقک مچاله شده خودرو گرفتار شد.

وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از استقرار و جانمایی خودروهای عملیاتی، قرار دادن علائم هشداردهنده در اطراف صحنه حادثه، برای جلوگیری از حوادث و تصادفات ثانویه، با به‌کارگیری تجهیزات ویژه امداد ونجات، عملیات رهاسازی فرد گرفتار در اتاقک این خودروی سنگین را آغاز کردند.

کریمی تصریح کرد: آتش‌نشانان در کمترین زمان ممکن، راننده را از داخل کامیون در هم پیچیده، خارج کرده و برای مداوا و انتقال به مرکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس ازجابه‌جایی و انتقال خودروها توسط جرثقیل پلیس راهور به مکانی امن، پاکسازی صحنه تصادف را انجام دادند.

23

23+

23+++++

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟