به گزارش رکنا ،کمال حسین‌پور  افزود: این حادثه که در نزدیکی سه‌راهی روستای «گوگ‌تپه» اتفاق افتاد به دلیل برخورد یک دستگاه سواری پژو با یک دستگاه موتورسیکلت به وقوع پیوست که امدادگران اورژانس ۱۱۵ مهاباد بلافاصله پس از مطلع شدن در محل حادثه حاضر شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه به علت شدت تصادف، راکب موتورسیکلت در دم جان باخت و سه سرنشین خودرو پژو هم پس از انجام اقدامات اولیه به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد اعزام شدند.

حسین‌پور با بیان اینکه هم‌اکنون حال عمومی مصدومان رضایت‌بخش است، اضافه کرد: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی مهاباد اظهار داشت: در یک هفته گذشته این دومین حادثه از این دست است که موجب فوت راکب موتورسیکلت می‌شود.

محورهای مواصلاتی مهاباد به ویژه محور مهاباد - میاندوآب از مسیرهای پرتردد و حادثه‌خیز آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود؛ در سال جاری سوانح رانندگی زیادی در این محور به وقوع پیوسته که موجب کشته و زخمی شدن شمار زیادی از شهروندان شده است.

از ابتدای امسال تاکنون ۶ نفر در سوانح جاده‌های مهاباد فوت و بیش از ۵۳ نفر نیز زخمی شده‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟