آتش سوزی در خیابان هنگام+عکس

به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی و اعلام آتش سوزی در طبقه دوم یک فروشگاه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ زنگ ایستگاه های 17، 103، 23، 106 و نجات 10 را ساعت 9:10 صبح امروز به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه خودروی حامل دستگاه های تنفسی ایستگاه های 71، 6 و بالابر ایستگاه 56 به خیابان هنگام، نرسیده به خیابان سازمان آب اعزام شدند.
امیر مهدیانی مدیر منطقه سه عملیات که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد طبقه دوم یک فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات آشپزخانه به مساحت تقریبی 500 متر مربع با کاربری انباری، دچار آتش سوزی شده و آتش در حال سرایت به طبقه پایین و مغازه های اطراف بود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله به چند گروه تقسیم شدند و پس از قطع برق و گاز محل حادثه از چند جهت به سمت شعله های آتش حرکت کردند و پس از دو ساعت تلاش موفق شدند به کانون آتش سوزی دست یافته و آن را مهار و خاموش کردند.
مدیر منطقه سه عملیات تصریح کرد: حجم بالای لوازم انبار شده و دسترسی سخت به کانون آتش سوزی، عملیات را برای آتش نشانان سخت و طاقت فرسا کرده بود ولی با تلاش و رشادت زیاد موفق شدند از سرایت آتش به سایر نقاط جلوگیری کنند.
مهدیانی بیان داشت: خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب ندید ولی خسارت مالی فراوانی بر جای ماند و آتش نشانان پس از لکه گیری کامل محل حادثه و اطمینان از عدم وجود خطر به ماموریت خود پایان دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آتش - سوزی - انبار - کالا

آیا این خبر مفید بود؟