پل اصلی مسیر سیلاب در مرکز مهدی‌شهر دچار رانش شد+عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا ، منوچهر فخری ظهر امروز از پل های آسیب دیده شهرستان مهدی‌شهر در اثر سیلاب اخیر بازدید کرد و اظهار داشت: متأسفانه پل واقع شده در مرکز شهر مهدی‌شهر بر اثر سیلاب دو روز گذشته دچار رانش شد.
وی اضافه کرد: به شهردار مهدی‌شهر اعلام کردیم ظرف مدت زمان 48 ساعت باید این مشکل برطرف شود و امروز برای سرکشی از روند رسیدگی به این موضوع در این شهرستان حضور یافتیم که خوشبختانه مشاهده شد که تلاش‌هایی با توجه به تعطیلات این روزها انجام شده است و بازسازی و ترمیم پل به انجام رسیده است.
وی با اشاره به اینکه مهدی‌شهر همیشه در مسیر سیلاب قرار دارد گفت: دیگر پل‌های این شهر نیز نیاز به مرمت دارد و باید نسبت به این امر اقدام شود تا در موقع بحران و سیل از بروز مشکلات جبران ناپذیر جلوگیری شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: مرمت و ترمیم پل‌های شهرستان مهدی‌شهر باید در اولویت کارها و برنامه های شهردار مهدی‌شهر در سال جاری قرار گیرد و تمهیدات به نحوی اندیشیده شود که دیگر مشکلی رخ ندهد.
فخری عنوان کرد: مهدی‌شهر از شهرهای برخوردار استان محسوب می‌شود و از نظر اقتصادی نیز مردم این شهرستان از سرانه خوبی برخوردارند و خوشبختانه همیاری و همکاری مردم این شهر با مسئولان نیز مطلوب است.
وی بیان داشت: مهدی‌شهر یکی از نگرانی‌های ستاد بحران در هنگام بروز بارندگی‌ها و وقوع سیلاب‌ها است و به همین جهت ستاد حوادث و بحران استان سمنان نیز از محل اعتبارات این ستاد کمک خواهد کرد تا مشکلات موجود این شهرستان مرتفع شود تا شاهد بروز بحران غیرقابل جبران در هنگام وقوع بلایای طبیعی نباشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟