حجم ویدیو: 4.10M | مدت زمان ویدیو: 00:00:40

سارقان یک خودروی گرانقیمت در استرالیا هرگز تصور نمی‌کردند که پس از سرقت موفقیت‌آمیز آن به یک سرنوشت شوم دچار شوند. این سارقان که یک زن و مرد بودند پس از سرقت این خودروی فراری ۵۰۰۰۰۰ دلاری مورد تعقیب پلیس قرار گرفتند و سرانجام در یکی از اتوبان‌ها دچار حادثه شدند.

پلیس محلی استرالیا پس از دریافت گزارش سرقت یک خودروی فراری گرانقیمت آن را در یکی از خیابان‌های این کشور پیدا کرد، اما هنگام نزدیک شدن به خودرو، سرنشینان آن اقدام به فرار کردند. پس از یک تعقیب و گریز کوتاه در خیابان، آنها وارد یک اتوبان شدند و در ادامه این خودرو در اثر خارج شدن از کنترل راننده به گارد ریل کنار اتوبان برخورد کرد و غرق شعله‌های آتش شد. پس از این حادثه راننده خودرو توسط ماموران پلیس نجات یافت، اما سرنشین خودرو که یک زن بود در اثر گرفتار شدن در خودرو زنده‌زنده در آتش سوخت.

یکی از شاهدان عینی در این باره به ۷ News استرالیا گفت: "من فکر نمی‌کنم افرادی که از نزدیک شاهد این صحنه وحشتناک بودند، بتوانند آن را فراموش کنند. مسلماً این حادثه تلخ ذهن آن‌ها را به خود مشغول خواهد کرد و آن‌ها تا مدت‌ها قادر به خوابیدن نخواهند بود."

دی لیلو ادامه داد: "این صحنه بسیار وحشتناک بود. من تا به حال چنین چیزی ندیده بودم و این صحنه ترسناک‌ترین صحنه‌ای بود که من در طول زندگی‌ام از نزدیک شاهد آن بودم."

ماموران آتش‌نشانی بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند، اما نتوانستند این زن را از داخل شعله‌های آتش نجات دهند. راننده خودرو نیز که دچار سوختگی شدید شده بود به بیمارستان منتقل شد.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس در مورد این حادثه وحشتناک ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟