به گزارش رکنا، ساعت 16:30 دقیقه عصر روز گذشته ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با دریافت گزارش شهروندان مبنی بر تصادف دو دستگاه کامیون با یکدیگر، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 104 و نجاتگران ایستگاه 59 را به جنوب به شمال بزرگراه آزادگان، روبروی شهرک دریای تهرانسر اعزام کرد.
حسین اسماعیلی، افسر آماده منطقه چهار عملیات در این باره گفت: یک دستگاه کامیون باری 2628 حامل بار آرد در سمت راست مسیر تند رو در بزرگراه متوقف بود که ناگهان یک دستگاه خودروی باری ایسوزو حامل بار مواد غذایی به شدت با قسمت عقب کامیون برخورد می کند.
وی با اشاره به مصدوم و محبوس شدن هر دو راننده و کمک راننده کامیون ایسوزو در این حادثه، افزود: آتش نشانان بلافاصله با قطع جریان برق خودروها و ایمن سازی محل حادثه، از بروز حوادث بعدی جلوگیری کردند و با استفاده از تجهیزات ویژه، افراد محبوس(راننده 38 و کمک راننده 37 ساله) را از درون کامیون خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
افسر آماده منطقه 4 عملیات خاطر نشان کرد: نیروهای عملیات پس از تحویل هر دو مصدوم به عوامل اورژانس حاضر در محل، راننده را به مراکز درمانی انتقال دادند، اما طبق اظهار تکنسین های اورژانس، کمک راننده جان خود را از دست داده بود.
گفتنی است؛ آتش نشانان با تحویل محل حادثه به عوامل راهور پایان ماموریت خود را اعلام کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تصادف دوکامیون1تصادف دو کامیون2تصادف دو کامیون1تصادف دو کامیون3

آیا این خبر مفید بود؟