حجم ویدیو: 5.40M | مدت زمان ویدیو: 00:00:52

صاحب یک فروشگاه ماشین لباس شویی در تایلند هنگامی که درب مغازه‌اش را باز می‌کرد هرگز تصور نمی‌کرد که قرار است با چه صحنه عجیبی روبرو شود. "سانگ دوئن کائوروینگ" پس از آنکه بعد از ظهر روز جمعه فروشگاه خود در منطقه "کرابی" در جنوب تایلند را باز کرد صدای گریه نوزادی را شنید که موجب حیرت او شد. او پس از بررسی داخل فروشگاه با باز کردن درب یکی از ماشین‌های لباس شویی یک نوزاد را در داخل آن پیدا کرد.

این مرد ۴۷ ساله در شرح ماجرا گفت که ابتدا فکر می‌کرد صدای گریه از خانه همسایگان مجاور فروشگاه شنیده می‌شود اما به گفته او دقایقی بعد و با بررسی این موضوع متوجه شد که صدای گریه از داخل فروشگاه شنیده می‌شود.

آقای کائوروینگ در این باره گفت: " من برای تجارت به خارج از استان رفته بودم و در حالی که فروشگاه در تمام طول هفته بسته بود روز جمعه به فروشگاه مراجعه کردم. وقتی درب فروشگاه را باز کردم متوجه صدای گریه یک نوزاد شدم. ابتدا فکر کردم که احتمالا بچه یکی از همسایگان باشد، اما وقتی صدای گریه نوزاد ادامه پیدا کرد من رد صدا را گرفتم و متوجه شدم که صدا از داخل یکی از ماشین‌های لباس شویی شنیده می‌شود. بلافاصله به پلیس زنگ زدم. "

این مرد بلافاصله پلیس را در جریان قرار داد و دقایقی بعد پلیس به همراه اورژانس پزشکی در محل حاضر شدند. پس از معاینه اولیه مشخص شد این نوزاد کاملا سالم، اما به شدت گرسنه است. بنا به گفته پرسنل اورژانس حدود ۵ روز از تولد این کودک می‌گذشت.

در حالی که این نوزاد به یک مرکز نگهداری کودک منتقل شده است تحقیقات پلیس برای شناسایی مادر او ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟